Polityka Prywatności

Regulamin konkursu

DIETA A URODA 

W ofercie Lavender:

Stylizacja paznokci: 

- manicure klasyczny, 

- manicure hybrydowy, 

- spa dłoni z kąpielą parafinową, 

- utwardzenie płytki. 

 

Pedicure: 

- pedicure hybrydowy, 

- pedicure hybrydowy z opracowaniem stóp,

- spa stóp z peelingiem i maską. 

 

Stylizacja rzęs i brwi:

- henna brwi i rzęs z regulacją, 

- lifting rzęs. 

ul. Marii Konopnickiej 52, 

06-400 Ciechanów

tel. 572 740 683

Facebook: @Studio Urody Lavender

 

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy:

- peelingi kwasowe, 

- mikrodermabrazja diamentowa, 

- peeling kawitacyjny, 

- sonoforeza, 

- oxybrazja, 

- maska LED, 

- maski algowe. 

 

Pielęgnacja ciała i modelowanie sylwetki:

- dermomasaż, 

- ultradźwięki, 

- body wrapping, 

- peelingi i maski, 

- zabiegi wyszczuplające. 


 

Uroda.

Dla nas, kobiet, ma ogromne znaczenie. Chcemy czuć się piękne, coraz częściej dbamy o nasze ciało, co jest oczywiście jak najbardziej pozytywnym aspektem i jestem wielką zwolenniczką traktowania swojego ciała jak świątyni.

Kochamy kupować kosmetyki, korzystać z zabiegów upiększających, a nawet bazując na produktach spożywczych przygotujemy różne maseczki. Ale czy pamiętamy o wpływie diety na wygląd naszej skóry, włosów czy paznokci? Często nie zdajemy sobie sprawy jak to co jemy wpływa na naszą urodę. 

Specjalna niespodzianka dla Pań z Ciechanowa i okolic. Razem z Studio Urody Lavender łączymy nasze siły, aby jeszcze lepiej dbać o Wasze zdrowie, piękny wygląd i doskonałe samopoczucie. 

Tematyka "beauty" jest bliska niemalże każdej kobiecie - my wychodzimy Wam na przeciw. Każdej z nas należy się chwila relaksu. Dbajmy o siebie i nasze piękno - bardzo cieszę się, że mam okazję współpracować ze wspaniałą specjalistką z mojego rodzinnego miasta. Kobietą, która stworzyła przepiękne miejsce dla każdej z nas. Zadbacie tam o swoje ciało, dłonie, twarz i możliwe, że również spotkacie wkrótce mnie z pakietem moich dietetycznych porad. 

Przewidywane konkursy, rabaty oraz wiele innych niespodzianek dla korzystających z naszych usług. 

Składniki diety ważne dla pięknej skóry: białko, witamina E, witamina C, witamina A, witaminy z grupy B, cynk, krzem, miedź, nienasycone kwasy tłuszczowe, woda. 

Składniki diety ważne dla pięknych paznokci: prawidłowy bilans energetyczny, witamina E, witamina A, witamina D, witaminy z grupy B, żelazo, wapń, cynk, krzem, miedź, nienasycone kwasy tłuszczowe.

Składniki diety ważne dla pięknych włosów: prawidłowy bilans energetyczny, białko, witamina C, witamina A, witaminy z grupy B, cynk, krzem, miedź, żelazo, selen, nienasycone kwasy tłuszczowe. 

 

Przeczytaj więcej na temat wpływu diety na stan skóry, paznokci i włosów tutaj